Lp.

Imię i pierwsza litera Nazwiska laureata

Miasto

1.

Patrycja C

Wałbrzych

2.

Katarzyna M

Radziszów

3.

Piotr S

Harmęże

4.

Paweł G

Warszawa

5.

Adam B

Zelgoszcz

6.

Patrycja S

Szczecin

7.

Anna K

Nowa Iwiczna

8.

Adrian B

Słupno

9.

Maja W

Warszawa

10.

Renata Ś

Gryfino

11.

Dariusz S

Warszawa

12.

Marta S

Sobolewo

13.

Joanna B

Warszawa

14.

Kajetan M

Jarocin

15.

Gabriela L

Katowice

16.

Agata  B

Stalowa Wola

17.

Elżbieta G

Warszawa

18.

Iwona K

Stalowa Wola

19.

Hanna B

Bydgoszcz

20.

Ewa S

Łęczyca

21.

Aleksandra M

Rybnik

22.

Rafał M

Rzeszów

23.

Sławomir O

Czarna-Wieś

24.

Helena K

Dąbrowa Górnicza

25.

Daria B

Steblów

26.

Ewa M

Sanok

27.

Robert J

Dąbrowa Górnicza

28.

Adam O

Bydgoszcz

29.

Jacek P

Nakło nad Notecią

30.

Marzena G

Gorzeń

31.

Helena M

Suwałki

32.

Miłosz S

Włodawa

33.

Adam M

Włocławek

34.

Anna S

Rymanów Zdrój

35.

Malwina O

Rzekuń

36.

Agnieszka K

Zielona Góra

37.

Ewelina S

Fabianki

38.

Joanna W

Skierniewice

39.

Amelia Z

Mądrzechowo

40.

Maciej K

Kluczbork

41.

Agnieszka T

Warszawa

42.

Aleksandra W

Opole

43.

Anna D

Luboń

44.

Marianna M

Zrębice

45.

Adam B

Warszawa

46.

Nataniel J

Opole Lubelskie

47.

Joanna S

Piastów

48.

Agnieszka W

Szczytniki

49.

Kamila S

Sząbruk

50.

Małgorzata N

Dębno

51.

Agnieszka R

Kraków

52.

Maciej W

Ruda Śląska

53.

Paulina K

Piętna

54.

Paweł P

Pszenno

55.

Patryk M

Spytkowice

56.

Magdalena S

Lublin

57.

Karolina M

Osielsko

58.

Paweł R

Warszawa

59.

Adrian K

Poznań

60.

Anna K

Ciechanów

61.

Mateusz H

Sędziszów Małopolski

62.

Daria W

Sieraków

63.

Agnieszka G

Konstantynów Łódzki

64.

Maksymilian F

Krośniewice

65.

Aleksander M

Skierniewice

 

Termin zgłoszeń: 09.11.2020 -31.12.2020

Nagroda Główna I stopnia 15 x Konsola Sony PlayStation 5 o wartości 2299,00  złotych

Nagroda II stopnia 50 x Zestaw hulajnoga + kask Disneya o wartości 190,00  złotych

BIEDRONKA – „Nasze wymarzone Święta”